Bogactwo sieci Przemysł i biznes

Wypisujesz faktury ręcznie? Ten program do fakturowania jest dla Ciebie!

Prowadząc własny biznes chcielibyśmy zarządzać nim jak najefektywniej, oszczędzając swój czas i pieniądze,  jednocześnie maksymalizując zyski.   Ogromną część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na rozwijanie firmy  tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety  integralną częścią prowadzenia własnej firmy.  Wiele  obecnie funkcjonujących  właścicieli firm  tworzy dokumentację wypisując ręcznie  rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty.  Nieustanne  przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na  kilkuset fakturach miesięcznie zajmuje  sporą ilość czasu. Istnieją  jednak sposoby, aby tę pracę  udogodnić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z nich  jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To niezwykle  wydajny   fachowy i wszechstronny  program.

Działa  sprawnie i bezproblemowo, a oszczędzając czas gwarantuje  firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i  niezwykle proste w obsłudze. Oferuje   przekrojową  obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Głównym  zadaniem programu jest zautomatyzowanie  komunikacji w firmie i  udoskonalenie  jakości obsługi klientów.  Zapewnia ono stabilną  pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a  wszystko to dzięki temu, że  opiera się  na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala  oszczędzić czas i wyeliminować  czynnik błędu ludzkiego. Aby móc na bieżąco   monitorować i wprowadzać zmiany  za pomocą telefonu komórkowego,  program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł  obsługujący magazyn umożliwia automatyczne  wytwarzanie  dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu  ilościowym jak i wartościowym, a także projektowanie  etykiet logistycznych i  kompleksową  obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag posiada  moduł ułatwiający  współpracę z klientami. Umożliwia pełną obsługę  zamówień   odbieranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością  formowania  ofert.  Program do faktur z magazynem daje również możliwość przeprowadzenia  analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz planowanie  dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim.

Dodatkowo  obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP.  System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez  klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę  ostateczną, dodatkowo tworząc  dokument  WZ.  LoMag to  bez wątpienia  bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać wszelkimi  rodzajami faktur. Nie tylko samodzielnie  definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury  to nie zawsze ostateczne zakończenie transakcji.  Często  zdarza się, że dane transakcji wymagają  korekty  lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości.  Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera aktualne  dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie  NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i  faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w dowolnym   języku, tworzący faktury z LOGO, zdjęciami  i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Pełna  integracja  ze wszystkimi modułami LoMag pozwala na  stałe kontrolowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych filtrów  i  wysyłanie danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest nie do przecenienia  z uwagi na ogromną  ilość zalet.  Prócz tych opisanych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików  CSV, XLS, TXT, XLSX  oraz  konfigurowalne   wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Bardzo ważna   w związku z obsługą programu jest jego intuicyjność w tworzeniu  indywidualnych wydruków dla wszystkich  dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych  zapisanych w pamięci komputera. LoMag obsługuje także format PDF,  automatycznie  przesyła dokumenty na  pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie  dokumentacji kasowej. Program  daje możliwość konfiguracji alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb.  Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Zapewni firmie wydajność  i  umożliwia zarządzanie  dokumentacją  za pomocą  komórki.  Opłaca się   zakupić go  i wyprzedzić konkurencję.

Tekst powstał na podstawie: faktury-lomag.pl