Bogactwo sieci Strony responsywne

Willa Kasprowy Wierch – Idealny hotel w górach!

Czy zaplanowaliście już urlop w górach? Szukacie być może idealnego miejsca na pobyt tam? Jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazji odwiedzić stolicy polskich Tatr to z pewnością to jest odpowiedni moment.
W zależności od doboru szlaków turystycznych, pory roku oraz pory dnia w górach można przeżywać nieograniczoną ilość wariantów krajobrazu – za każdym razem jakby innego. Nasze polskie Tatry są górami bardzo łatwo dostępnymi, grzechem byłoby nie wybrać się tam choć raz w życiu. W dodatku zajmują niewielką powierzchnię, dzięki czemu ich zwiedzanie w skali europejskiej jest idealną lekcją poglądową. Pozwalają nawet osobom mniej doświadczonym oraz wytrzymałym zakosztować spaceru w górskim klimacie na szlakach turystycznych, pozwalają na to: rozbudowana sieć dróg, a przede wszystkim schronisk.

Planując urlop w stolicy Tatr warto także znaleźć odpowiednie miejsce noclegowe. Zakopane posiada bardzo szeroką bazę pensjonatów, hoteli, domków czy nawet apartamentów. Każdy znajdzie tu miejsce idealne dla siebie. Bardzo klimatyczny i warty polecenia jest Hotel Kasprowy Wierch mieszczący się w samym centrum Zakopanego, w bezpośrednim sąsiedztwie mnóstwa atrakcji, przy deptaku Krupówki. Wielką zaletą wyróżniającą go od innych tego typu miejsc w Zakopanem jest rok powstania. Willa ta została bowiem wybudowana już w 1890 roku i jak na razie jako jedyna w Zakopanem jest wpisana do rejestru dóbr kultury narodowej. Dopiero w 1936 roku została przekształcona w pensjonat, a inne współczesne Hotele w Zakopane Krupówki z pewnością nie mają takiego klimatu.

W swojej ofercie posiada pokoje dwu, trzy lub czteroosobowe o zróżnicowanym standardzie, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Klienci bardziej wymagający mogą zarezerwować pokoje delux czy apartament. W każdym pokoju jest telefon, odbiornik telewizyjny, radio i oczywiście internet bezprzewodowy. Klienci hotelu mogą skorzystać również z drink baru oraz sezonowej restauracji.

Jeśli nie macie jeszcze wybranego miejsca noclegowego to hotel ten posiada wiele atrakcyjnych promocji. Przyjeżdżając tu na przykład w naszą polską złotą jesień, trzecią noc w hotelu dostaniecie 40% taniej. Nie ma więc na co czekać. Rezerwujcie miejsce i zachwyćcie się naszą piękną stolicą Tatr.