Bogactwo sieci Przemysł i biznes

Wieczory panieńskie w Łodzi

Życiu człowieka wciąż towarzyszą przeróżne imprezy i okazje do świętowania. Najpopularniejsze z nich i oczywiście przydarzające się najczęściej to urodziny i imieniny. Dużo rzadziej zdarzają się imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie. Chcąc zorganizować którąś z tych imprez trzymamy się przeważnie tradycyjnego schematu. Zastawiamy stół, zapraszamy gości, przygotowujemy domową imprezę. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy zbliżającej się imprezy nie urządzić w zupełnie inny sposób.
Oryginalną ofertę na organizację różnych imprez w niecodzienny sposób posiada firma Alfa Laser Game z Łodzi. Oferuje ona różnego rodzaju laserowe rozgrywki nastawione na aktywność fizyczną. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego paintballa. Rozgrywka jest prowadzona na arenie o powierzchni ponad 400 m2, stworzonej w klimacie przypominającym tło popularnych gier komputerowych. Znajdują sie tam labirynty, tajemnicze przejścia, piece,koła, kraty, zawory, łańcuchy, a wszystko to otacza tajemniczy półmrok. Oprócz tego klimat prosto z gier komputerowych utrzymuje oświetlenie, różnego rodzaju efekty wizualne i delikatnie unosząca się mgła. Efekt dopełnia trzymająca w napięciu muzyka.


Urodziny dla dzieci Łódź, zorganizowane w takim miejscu z pewnością będą niesamowitym przeżyciem. Laser arena pozwala na interaktywną rozrywkę bez użycia pocisków, a zamiast nich karabin wysyła jedynie wiązki lasera. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli 6 lat. Wspólna zabawa z rówieśnikami, rozwijająca celność, koncentrację i poczuci równowagi jest wspaniałą alternatywą jeśli chodzi o domowe imprezy urodzinowe Łódź.
Jeśli chodzi o urodziny dziecka Łódź, dużą frajdę może sprawić także laserowy labirynt rodem z „Mission Impossible”. Zadaniem uczestnika jest oczywiście przedostanie się na drugi koniec pomieszczenia, nie dotykając żadnej z wiązek lasera, jednak jest to prawdziwe wyzwanie. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby Laser  Room był pełen zasadzek o zmuszał do prawdziwej gimnastyki. Urodziny Łódź w takim miejscu to świetna zabawa. Przeczołgiwanie się, przeskakiwanie czy przejście obok, nad lub pod wiązkami lasera, wszystkie techniki są dozwolone, a każdy z uczestników otrzymuje trzy próby przedostania się. Wiązki laserowe emitowane przez wszystkie urządzenia są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i oczu, dlatego też można bez obawy świętować w ten sposób urodziny dziecka Łódź. W zabawie mogą brać udział wszyscy, którzy ukończyli 4 rok życia! W skład pakietu urodzinowego wchodzi wynajem sali na na wyłączność, wynajem salki okolicznościowej, gry w zależności od wybranej opcji, animatorzy, zdjęcia. W jednej grze laser game może brać udział 12 osób. Dla pozostałych uczestników oczekujących na swoją kolej Alfa Laser Game oferuje atrakcje dodatkowe. Jeśli nie masz pomysłu na urodziny, brak Ci czasu na przygotowanie tortu, poczęstunku, zaproszeń, oprawy przyjęcia urodzinowego – nie ma problemu! Organizatorzy  całościowo zajmą się oprawą urodzin dla Twojego dziecka.


W podobnym zakresie Alfa Laser Game może zorganizować wieczory kawalerskie Łódź i wieczory panieńskie Łódź. To dobry sposób na ich spędzenie dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia. Alfa Laser Game  dokłada wszelkich starań, by były one pełne niezapomnianych i wyjątkowych, spędzonych wspólnie chwil. Wybór laserowego paintballa to rewelacyjny pomysł, gdyż aktywność ta wyzwala adrenalinę i pozwala na chwilę przenieść się w świat gier komputerowych. Niezwykle istotnie jest, że zabawa nie pozostawia żadnych śladów na ciele. Grając w laserowego paintballa nie musisz obawiać się siniaków czy obitej skóry. Wszelkie sprzęty działają całkowicie bezpociskowo, a karabiny, używane przez graczy emitują jedynie wiązki lasera, przy pomocy których namierzany zostaje cel. Dzięki specjalnym scenariuszom rozgrywek można uatrakcyjnić  wieczór równie ciekawie dla Pana Młodego, jak i dla Panny Młodej. Olbrzymia hala, zupełnie inny sprzęt do rozgrywek, profesjonalne podejście, miła atmosfera, to wszystko sprawi, że będziecie wspominać ten wieczór latami!
Imprezy integracyjne Łódź to nieodłączna część funkcjonowania każdej firmy. Nie zawsze są to jednak formalne i nudne spotkania – coraz częściej szefowie i pracownicy postanawiają postawić na znacznie bardziej atrakcyjną formę rozrywki. Rewelacyjnym pomysłem na imprezy firmowe Łódź jest laserowy paintball. Dostarcza on nie tylko radości ze wspólnie spędzonego czasu, ale też olbrzymią dawkę adrenaliny. Dzięki temu pozwala członkom firmy nie tylko na integrację, ale i na odstresowanie. Alfa Laser Game organizuje również imprezy plenerowe w specjalnym namiocie-labiryncie w każdym miejscu, wedle indywidualnych życzeń klientów. Paintball laserowy to rozrywka, na którą każdy może sobie pozwolić. Nie grozi nam nabicie sobie siniaków, nikt nie zostanie też poobijany przez pociski. Gra oparta jest na wiązkach lasera, które strzelają ze specjalnie do tego stworzonych karabinów. Dzięki nieinwazyjności, ta forma paintballa jest szczególnie doceniana przez kobiety oraz przez dzieci. Laser arena to świetne miejsce na spotkanie integracyjne, ale też na wyjście ze znajomymi, wieczór kawalerski czy rodzinną zabawę. Wspólne wyjście i możliwość zintegrowanej zabawy to bardzo dobra alternatywa dla czasu spędzonego przed komputerem. Mając świadomość możliwości, jakie daje gra w paintball i jej połączenie z nowinkami technologicznymi, Alfa Laser Game stworzyła jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy jedne z najbardziej popularnych rozrywek, dostarcza wyjątkowych emocji, wzmaga produkcję adrenaliny i stymuluje do obmyślania taktyk, dzięki czemu sprzyja rozwojowi logicznego i strategicznego myślenia.