Bogactwo sieci

Producent parasoli dla firm z jakością UE i dobrą ceną? Schirmmacher to potrafi

producent-parasoli

Prowadzisz firmę i szukasz producenta solidnych parasoli, który do tego może je zadrukować nadrukiem reklamowym? Poznaj europejską firmę, która pomimo pandemii COVID-19 odnotowała 30% wzrostu sprzedaży.

Solidne parasole reklamowe produkowane w UE

W sklepie internetowym Schirmmacher, mieszczącym się pod adresem internetowym https://schirmmacher.pl/, znajdziesz ponad 300 modeli w różnych wariantach kolorystycznych, co daje w sumie niesamowicie gigantyczną ofertę 2000. Większość z nich produkowana jest we własnych zakładach w Austrii i Niemczech. Pozostałe modele sprowadzane są od innych renomowanych producentów parasoli przeciwdeszczowych w ramach partnerskiej sieci. Są tam nawet certyfikowane parasole FARE w świetnych cenach. Na wszystkie jest 2 lata gwarancji.

Jakość UE, ale atrakcyjna cena – tak podsumować można parasole reklamowe, jakie oferuje ta firma. A są to nie tylko małe parasolki. Specjalizacja techniczna w szyciu plus nowoczesna drukarnia cyfrowa, pozwalają Schirmmacher produkować:

  • przeciwdeszczowe parasole dla firm,
  • parasole z nadrukiem reklamowym,
  • duże parasole restauracyjne i piwne,
  • a nawet leżaki reklamowe.

Każdy z tych gadżetów reklamowych wymaga bowiem trwałych materiałów, solidności szycia i eksperctwa w dziedzinie tego, jak ładnie i porządnie zaprezentować logotyp firmy na danym produkcie.

Producent parasoli dla firm z obsługą w języku polskim

Co istotne, wkraczając na polski rynek, Schirmmacher postawił nie tylko na polską wersję językową swojego sklepu internetowego, gdzie całkowicie online wycenić i zakupić można wszystko od ręki. Stworzył też swój polski oddział z siedzibą w Poznaniu i posiada polską obsługę Klienta. Oczywistym jest bowiem, że większość Klientów potrzebuje pomocy w wyborze. Na przykład, jak zdecydować czy zamówić parasol piwny z bocznym czy środkowym masztem, albo zamykaniem na korbkę, system teleskopowy lub sznurek? Jak dowiedzieć się, jak bardzo można personalizować parasole z nadrukiem reklamowym? Jeśli planujemy większy wydatek na gadżety reklamowe, to zazwyczaj dopytać musimy. Innej rady nie ma.

producent-parasoli

Klucz do sukcesu: szybkość realizacji i zamówienia nawet w małych ilościach

Zazwyczaj największą przeszkodą w zamówieniach parasoli dla firm jest konieczność transakcji na setki, jak nie tysiące sztuk. Inaczej agencje reklamowe nie przyjmują zleceń, twierdząc, że im się to nie opłaca. Schirmmacher jednak tak bardzo wyspecjalizował się w produkcji parasoli reklamowych, że parasolki zadrukować można u nich nawet od 48 sztuk, a parasole restauracyjne nawet od 1 sztuki.

Nie trzeba też czekać miesiącami na realizację. Towar nie musi zostać najpierw sprowadzony z drugiego końca świata. Parasole bez brandingu dostaniesz od ręki, a większość parasoli z nadrukiem logo otrzymasz nawet w niespełna miesiąc.