Bogactwo sieci Przemysł i biznes

Ośrodek wypoczynkowy w sercu Mazur

Okres zimowy kojarzy nam się przeważnie z wypoczynkiem w górach oraz sportami zimowymi. To czas, gdy prawie każdy marzy o spędzeniu choćby kilku dni pośród pięknie ośnieżonych szczytów górskich. Mało jest ludzi, którzy myślą wtedy o zaplanowaniu sobie letniego wypoczynku. Bardzo często zdarza się, że wraz z nadejściem słonecznych i gorących dni stwierdzamy, że czas zaplanować letni urlop. Niestety zwykle okazuje się, że jest już za późno na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, gdyż ci bardziej przewidujący zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji. Po długich i jałowych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas miejscu, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało. Kończy się to zwykle urlopem spędzony na codziennych, kilkukilometrowych, rodzinnych wyprawach z miejsca noclegu na plażę, z bagażem w postaci dmuchanego koła do pływania, wiaderek i łopatek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z przekąskami i Bóg wie czym jeszcze. Często podczas urlopu mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go stanowimy. Ciężko nazwać w ten sposób spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak nie musi tak być. Jeszcze zimą trzeba zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letnie wakacje.

Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę uroczych miejscach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować domowy budżet tak, aby móc skorzystać z dostępnych tam atrakcji. Warto zdecydować się na sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada szeroką ofertę zarówno dla osób pragnących słodkiego lenistwa jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek. Jednym z takich właśnie miejsc jest z pewnością mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA. Położony jest on w bardzo wyjątkowym miejscu nad słynącym z przejrzystych wód jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice stanowią strefę ciszy, co pozwala wczasowiczom na prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przeludnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają wiele możliwości dla osób nastawionych na spędzenie tam urlopu. Ośrodek Wczasowy HELENA jest położony w samym ich sercu – krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Aby zamówić pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury.

Każdy, kto spędzał tam wczasy może polecić go z całą odpowiedzialnością. Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca pozwalające na aktywny wypoczynek jak choćby boisko do siatkówki, czy plac zabaw dla małych urlopowiczów. W budynkach znajduje się także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci,sauna oraz jacuzzi. Ośrodek posiada własną plażę, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można przyjemnie spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej z barkiem. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Skalniaki, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę niezwykłe miejsce, które zapewni prawdziwy wypoczynek wśród przyrody z dala od hałasu. Każdy odnajdzie tam na pewno coś dla siebie.