Przemysł i biznes Strony responsywne

Odkryj tajemnice Gór Świętokrzyskich i spędź tutaj niezapomniane wakacje!

Bardzo dużo ludzi myśląc o wakacyjnym urlopie planuje wyjazd głównie w Tatry, nad morze albo za granicę. Zapominamy jednak ile atrakcji czeka na nas w najbardziej tajemniczych górach w Polsce, mowa mianowicie o Górach Świętokrzyskich.

Są to jedne z najstarszych gór w Polsce, które na dodatek mają bardzo interesującą budowę geologiczną. Wynika ona z wielu przeobrażeń jakie nastąpiły przez miliony lat nie tylko w skorupie ziemskiej, ale też i na jej powierzchni. Ich najwyższy szczyt to Łysica leżąca w paśmie Łysogór na wysokości 612 m.n.p.m.
Są to góry z dużą liczbą rumowisk, formatów skalnych i jaskiń. Spowodowało to, że od wieków były tematem do opowiadań gawędziarzy o czarownicach odprawiających czary na szczytach Łysicy i Łysej Góry w noc świętojańską. A głazy znajdujące się na zboczach Łysicy były uznawane za ich stołki.

Wybierając się na wczasy w Góry Świętokrzyskie warto nastawić się na aktywny wyjazd, znajduje się tam bowiem bardzo dużo interesujących miejsc do obejrzenia. Oprócz wędrówek po górach można bowiem zwiedzać zamki, klasztory i ruiny, odkrywać sekrety dinozaurów oraz spotkać w Pacanowie Koziołka Matołka. Dla osób, które bardzo lubią spędzać aktywnie czas wolny będą to na pewno niezapomniane wakacje.
Jeśli więc odpowiada Wam taka forma wypoczynku wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni pensjonat Góry Świętokrzyskie i gotowe! Ośrodek, który z pewnością Was zadowoli to Agroturystyka „Grynwald”. Obiekt ten znajduje się bardzo blisko głównych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich. Posiada w ofercie pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe w zależności od potrzeb urlopowiczów. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Noclegi świętokrzyskie w pensjonacie Agroturystyka „Grynwald” z pewnością Was zadowolą.

Świetnie nadaje się też do wyjazdów w większym zespole. Zakwaterowanie tutaj może bowiem znaleźć nawet grupa pięćdziesięcioosobowa, ponieważ Agroturystyka „Grynwald” posiada aż piętnaście pokoi do wynajęcia. W związku z tym bardzo dużo osób rezerwuje je w ramach imprez integracyjnych, ponieważ już grupy 40-osobowe mają możliwość wynajęcia całego terenu z ośrodkiem na wyłączność. Dzięki takim ośrodkom jak Agroturystyka Góry Świętokrzyskie „Grynwald”, szefowie mogą dostarczyć swoim pracownikom wielu niezapomnianych przeżyć podczas wspólnych wyjazdów firmowych. Jeśli chcemy, aby łączyły one w sobie dobrą rekreację, super imprezę oraz komfortowe noclegi, ośrodek Agroturystyczny „Grynwald” z pewnością spełni nasze oczekiwania. Pensjonat agroturystyczny położony jest w lesie na pięcio-hektarowym, ogrodzonym terenie. Dzięki czemu jest tutaj mnóstwo miejsca do różnego rodzaju zabaw integracyjnych. Do dyspozycji urlopowiczów są tutaj również ogromne klimatyczne wiaty drewniane, które świetnie nadają się do wieczornych imprez i grillowania. Jeśli pogoda nie dopisze nie ma się czym przejmować, impreza w salonie przy kominku też ma swój klimat.

Agroturystyka Świętokrzyskie bardzo dobrze nadaje się również do organizowania wakacji dla dzieci w ramach programu „zielona szkoła”. Uczniowie mogą tutaj nie tylko wspaniale się bawić, ale też zwiedzać różnego typu atrakcje turystyczne i zabytki. Ogromny ogrodzony teren z boiskiem do piłki nożnej, siatkówki oraz możliwością gry w Dysk Golfa będzie więc odpowiednim miejscem do zorganizowania fantastycznych zajęć integracyjnych w ramach programu agroturystyka zielone szkoły z wieloma zabawami zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców.