Bogactwo sieci Strony responsywne

Jeździsz motorem? Chroń swoje dłonie w zimne dni

Szczególne wyzwanie dla osób pasjonujących się jazdą motorem stanowią z pewnością wyjazdy w bardzo zimne dni. Zwłaszcza zimą, kiedy nie mogą rozstać się ze swoim motocyklem i odstawić go na sezon do garażu. Pamiętajmy jednak, że jazda w mroźne dni może doprowadzić nawet do odmrożeń ciała. Nawet późną jesienią czuć niejednokrotnie jak palce dłoni kostnieją podczas dłuższej jazdy.
Nie jest to bowiem jazda samochodem…
Nawet niewielkie chwilowe wychłodzenie organizmu może mieć niestety ogromny wpływ na komfort jazdy. W konsekwencji może wpłynąć również na koncentrację osoby prowadzącej motocykl, a co za tym idzie i bezpieczeństwo jazdy.
Która część naszego ciała jest najbardziej narażona na odmrożenia w zimowe dni? I co pomoże nam przedłużyć cieplny komfort jazdy?
Wiele osób stosuje bieliznę termoaktywną, która z pewnością jest tutaj doskonałym rozwiązaniem. Usuwa bowiem nadmiar wilgoci z powierzchni skóry, a to właśnie wilgotna odzież sprawia, że uczucie zimna znacznie wzrasta. Możemy jednak zrobić znacznie więcej.
Nie zapominajmy bowiem o naszych dłoniach, które są najbardziej narażone na odmrożenia w okresie zimowym. Używanie rękawic termoaktywnych, które stanowią wewnętrzną warstwę rękawic motocyklowych to jednak nie wszystko. Doskonałym ratunkiem w zimne dni mogą okazać się tutaj ogrzewane elementy zarówno motocykla jak i odzieży. Z pewnością sprawią, że nasze ciało nie wychłodzi się i będzie utrzymywało ciepło przez dłuższy czas Duże znaczenie może mieć tutaj zainwestowanie w specjalne podgrzewane manetki.
Znajdziecie je z pewnością w sklepie internetowym Alemotocykl.pl. Manetki te posiadają sześciostopniową regulację poziomu ogrzewania, dzięki czemu sprawdzą się idealnie zarówno w chłodne, wilgotne jak i naprawdę mroźne dni. W swojej ofercie oprócz podgrzewanych manetek sklep ten posiadają również wiele innych ciekawych produktów, które zainteresują niejednego pasjonata motocykli. Wejdźcie więc na stronę internetową sklepu Alemotocykl.pl i zapoznajcie się z ofertą.