Bogactwo sieci

Jarosław Włodarczyk – ceniony architekt, rzeczoznawca budowlany

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce nieustannie rozszerza się. Widać jednak, że głównie dzieje się tak w dużych i bardziej rozwiniętych ekonomicznie miastach. Okazuje się, że to głównie inwestorzy z zagranicy wybierają tego rodzaju nieruchomości, nie mają bowiem gdzie spotkać się z klientem czy prowadzić spotkań biznesowych.

W związku z tym preferują miasta z ich punktu widzenia bardzo atrakcyjne do zamieszkania. Nie są to jednak rodzime polskie miasta, nie są one bowiem tak rozwinięte ekonomicznie jakby tego oczekiwali. Muszą mieć bowiem stabilny rynek nieruchomości, oraz zapewniać swoim mieszkańcom wysoki poziom życia czy możliwość porozumiewania się w języku angielskim. Spowodowało to, że największa ilość luksusowych rezydencji znajduje się w Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście oraz oczywiście w Warszawie.

Jak już zostało wspomniane ta grupa klientów wybiera wille ze względu na własną wygodę oraz miejsce kontaktów biznesowych. Istnieje jeszcze druga grupa, którą stanowią właściciele polskich renomowanych spółek i firm handlowych. Okazuje się, że ich inwestycje w nieruchomości typu wille i rezydencje wynikają po prostu z posiadania bardzo dużej ilości środków finansowych i w ten sposób spełniają swoje zachcianki. Willa z sauną, jacuzzi, basenem, salą bilardową, siłownią, a nawet kortem tenisowym to tylko nieliczne z zachcianek tej drugiej grupy inwestorów. Ich marzenia bowiem sięgają czasami i jeszcze dalej. A gdzie najlepiej się udać, aby otrzymać projekt zgodny z naszymi zachciankami. Warto w pierwszej kolejności znaleźć profesjonalne biuro projektowe. Takie, które z pewnością uwzględni w projekcie nasze wszystkie sugestie.

Takim biurem projektowym godnym polecenia jest z pewnością Architektoniczne Biuro Projektowe – WŁODARCZYK PROJEKT A.B.P. Tworzone przez nich projekty są unikalne, a satysfakcja klienta jest dla nich priorytetowa. Cenią dlatego nieustanny kontakt z klientem i jego czynny udział w realizacji całej inwestycji. Pan Jarosław Włodarczyk to w dodatku rzeczoznawca budowlany posiadający również uprawnienia konserwatorskie. Biuro to ma już prawie 30-letnie doświadczenie, a projekty domów nowoczesnych i luksusowych to dla nich chleb powszedni. Okazuje się, że ich realizacje możemy spotkać nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Ukrainie czy Rosji.